HZK

Výměna starého za nové v alze?

Pořizuji si tablet na splátky a dozvěděl jsem se, že jim alze lze na protiúčet vrátit starý notebook a za tu sníženou cenu koupit tablet. Je to možné?

Odpovědi
setapouch

Možné je všechno. Proč se nezeptáč v Alze?

Agneta

Řekla bych, že ty staré se přivedou na novější stav a zase prodají, je to možné?:DDD

McArthur

Mají takovou službu, ale výhodnější je koupit si tablet třebas i jinde a výhodněji a notebook prodat na Aukru (www.aukro.cz). U levnějších tabletů prodej staršího (funkčního) notebooku hravě zaplatí celou investici do tabletu.