led

Výměna řidičáku

http://www.ces­kenoviny.cz/do­mov/zpravy/ri­dicaky-vydane-do-roku-2000-si-nevymenilo-pres-260-000-lidi/576935

když jezdíte na „starý“ řidičák, co se stane při dopravní kontrole?
Doplňuji:
Miroslave, mně se to netýka. Mám platný slevenský řidičák. 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Dostane pokutu.

Další odpovědi
Miroslavst

2000 pokuty, ale u některých těch nadšených policistů můžeš být na místě pro výstrahu zastřelena.
Ospravedlňujem sa, ale naozaj sa vás to týká. Slevenská republika neexistuje, máte neplatný vodičský preukaz :D:D

Elk

Řidiči se starým průkazem jsou vlastně řidiči bez průkazu, hrozí jim až 2000Kč pokuta, ale mne se to netýká a stejně bych si za volant se starým průkazem nesedl.

Laukas22

musim na vymenu ridicaku do mysta trvaleho bydliste kdyz sou spojeny regystry?

led

Pre Miroslavst
máte pravdu, asi mi zoberú vodičák, nevidím občas na písmenká. asi budem musieť pozerať občas aj na to čo a ako píšem 😁

Miroslavst

Děkuji za pochopení vtipu.