bestak

Výměna knihy bez účtenky?

Nevíte, zda je možné v Neoluxoru vyměnit zcela novou a nepoškouzenou knihu, která byla tamtéž zakoupena, ale od níž nemám účtenku (dva stejné dárky)? Máte s tím nějakou zkušenost?
Doplňuji:
Platil jsem kartou, tudíž záznam o koupi je.

Nejlepší odpověď
www

Zkušenosti mám jen ty, že postup prodavačů se může lišit, třeba i v rámci jedné firmy.
Takže tam běž a zkus to! 😉

Další odpovědi
marci1

Teoreticky to možné je. Některé firmy to dělají běžně, že nevhodný dárek vezmou zpět. Zkuste to, ( vemte si sebou výpis z účtu s uskutečněnou platbou ) myslím, že tato firma by Vám mohla vyhovět.
Doplňuji:
Knihu mohou vzít zpět a nebo Vám ji vyměnit za jinou.

anonym

Bez účtenky to je problém, ale pokud si prodejce pamatuje kupujícího, tak jde vše.
-
Podmínky odstoupení od kupní smlouvy jsou na jejich stránkách, čl. 7
Možnost odstoupení od smlouvy
Kupující má právo od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetového obchodu dle čl. 2 těchto podmínek do 14 (slovy: čtrnácti) dnů od převzetí zboží odstoupit a příslušné zboží vrátit, a to bez udání důvodu a bez jakékoli sankce. Kupujícímu tím vzniká nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené do 30 dnů od odstoupení. Prodávající tak učiní formou bankovního převodu nebo složenkou.
Vrácené zboží kupující doručí poštou nebo osobně na vlastní náklady na adresu prodávajícího. Prodávající doporučuje, aby kupující vhodným způsobem doložil, že zboží koupil od prodávajícího, a to např. předložením kopie dodacího listu či faktury.
Kupující musí zásilku odeslat/doručit osobně do 14-ti dní po obdržení zboží.
Porušení originálního obalu u audio a video nahrávek a počítačových programů má za následek, že kupující nemá právo odstoupit od smlouvy dle tohoto článku.

Zdroj: http://neoluxor­.cz/obchodni-podminky/#reklamace