Duvemblejt

Výměna HDD – Windows

Chci se zeptat , chci vyměnit HDD 3,5" na PC , pojede mi Windows , když na něm je? Děkuji

Odpovědi
ven.cik

Ten co tam máš tak asi ne…

lukas.zmizik

no já bych řek že ani ne…když na něm je…budeš ho muset znovu nainstalovat na nový disk a nebo mět dva disky

mosoj

Nejsem ajťák, ověř si to jinde, ale když se mění hard je možné na nový hard udělat klon původního disku( třeba přes externí) a už to frčí.

huxa

Musíš na něj nainstalovat win. Buď z původního HDD nebo třeba pomocí CD

kelley

Klon starého disku na nový můžeš udělat (například) programem Acronis True Image. Ale asi bude lepší to v tvém případě svěřit kamarádovi, který si s počítačem víc rozumí 🙂