?????

Je v mém PC možná výměna této grafickě karty?

Potřebuji zjistit jestli by do mého PC šla tato grafická karta http://www.com­for.cz/msi-n750-2gd5-ocv1 Parametry PC jsou :COMFOR BOXER I+ Procesor: Intel Pentium CPU G620 @ 2.60GHz (2CPU) ~2.6 GHz Paměť : 4096MB Ram Systém BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG Operační systém: Windows 7 Home Premium 32bit (6.1,sestavení 7601) DirectX 11 Grafická karta: GIGABYTE NVIDIA GeForce GT 440 1024MB Základní deska Gigabyte H61M-D2-BR HDD 1000 GB DVD vypalovačka Čtečka paměťových karet Zvuk 7.1 kanálový int. Síťová karta 10/1000

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud tvoje základní deska podporuje rozhrani PCI Express x16 3.0, tak ano.

Další odpovědi
gecco

Gigabyte H61M-D2-BR by měla PCIe x16 mít – ale pro jistotu se koukni, mohlo vby záležet i na verzi desky (rev.)…
😉
Jen si ještě ověř, zda máš dostatečně dimenzovaný zdroj – ta grafika má příkon 55W.