mirecek1961

Výměna displaye iPhone 4

Má iPhone 4 a iPhone4s rozdílný DISPLAY? Případně mohu se prosím zeptat, zda nevíte jak tel lze rozebrat? Chci si vyměnit přední sklíčko s displayem. Díky za případnou velmi brzkou radu.

Odpovědi
rigormortis

Jde to, ale možná to i zničíš.
Doplňuji:
Dělá se to v troubě, fénem nebo nějaké podobné šílenosti. Displej se musí odlepit, odpojit a nový připojit a přilepit…lepení je při vyšších teplotách.

Zdroj: http://czech.chi­nabuye.com/re­placement-lcd-display-capacitive-touch-screen-with-digitizer-back-housing-cover-replacement-precise-screwdriver-tools-kit-repair-tools-for-iphone-4s-black

marek.29

Ahoj displeje mají stejné, nicméně výměnu bych ti silně nedoporučoval :) nemáš záruku, že se ti vše povede jako na youtube videích, která mohou být sestříhaný podvrh. Osobně doporučuji obchod www.iopravna.cz, který jsem už sám vyzkoušel (nejedná se o žádnou reklamu, ale pouze doporučení z dobré vůle). Byl jsem spokojený a vše šlo rychle jak má.. ;) tam ti poradí co a jak, popř. za kolik