pes

Vymena bytu.

Obvodni urad me vymenil byt,ikdyz byl v soudnim vstahu,neupozornil me,uvedl me vedome v omyl,neucinil zadne kroky a porusoval zakon,me po 13l bylo zruseno uzivaci pravo pro neplatnost vymeny,bez meho zavineni! Muzu zadat obv.urad o nahradni byt?

Nejlepší odpověď
standa

  1. zažádat můžete…, to vás nebude nic stát 🙂
  2. bez pomoci advokáta sám v této docela specifické situaci NIC efektivního nezmůžete
  3. níže ve zdroji je odkaz na vaše předchozí související otázky, na které již bylo odpovězeno…, ale nejspíš jste si ´doporučení´ navštívit advokáta nevzal k srdci ☹

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/platny-rozsudek