Nikdy

Vymena bytu

Byvale opbh na me dalo zalobu na vyklizeni bytu-vyhral jsem u ob.soudu i odvolaci u mestskeho-tudiz mi vratili dekret. 3 dny po nabyti pravni moci rozsudku mest soudu proti kteremu bylo odvolani nepripustne jsem byt radne vymenil bez zavuad,ale po 18 mesicich dal najemce bytu ktery v byte jiz 8let nebydlel zalobu na vyklizeni,po 9l mu byl byt vracen a ja po 9l po nechutnych napadanich,stratach spisu atd prohral s oduvodnenimi typu.. moralne,historicky neperspektivni a jine urazky. proti rozs. jsem se pred 3 mesici radne odvolal zapl 2000 a nic.Vybor nesmel byt menit od R.87byl v soud.vstahu a menili ho.Za 9l bylo 1stani. V odvolani jsem pritvrdil a pozadal o pol.azyl! Je to velice slozity. DEKUJI ZA POMOC!

Nejlepší odpověď
tomas

Řekl bych – „zcela zmatečné“ – už proto,že není zřejmé,zda k výměně dal prokazatelně souhlas vlastník bytu- či souhlas nahradilo soudní usnesení.Jinak je výměna neplatná což je rovněž důvodem k výpovědi z nájmu bytu a to bez náhrady.Jinak – na zmatečnost nelze odpovídat…

Další odpovědi
standa

Až po slova „…radne vymenil bez zavad“ jsem chápal smysl vaší otázky, ale pak jsem se ´zamotal´ a v závěru vašeho příběhu jsem se totálně ´ztratil´ 🙂

Jak píšete „Je to velice slozity“ a já si troufám jen podotknout, že si tato vaše kauza zaslouží rozbor profíkem, takže doporučuji návštěvu advokáta. Tady se vám asi potřebné pomoci nedostane… (a omlouvám se předem ostatním čtenářům, kteří možná pomoci budou umět)