tomvot99

Vymázání/přemas­kování postavy ve videu

Ahoj,
sháním program, který by dokázal nějakou postavu nahradit obrázkem. Jinak řečeno, potřebuji vymazat, nebo vždy v momentě, kdy se tam ta postava objeví, ji zamaskovat nějakým obrázkem. Postava se tam objevuje několikrát zasebou a v tom momentě, kdy se objeví ji potřebuji nahradit nějakým obrázkem. Řekněme, že mám na tom videu natočeného kamaráda, který stojí na místě, ale kamera přes něj několikrát přejede, a protože to nechci celé vystřihnout, tak bych potřeboval zamaskovat jen tu jednu postavu. Toho kámoše například nahradit trpaslíkem :D
Viděl jsem to už i v několika videích, kdy byl obličej postavy nahrazen například obrázkem trollface. Aspoň takto tu hlavu bych potřeboval zamaskovat 🙂
Díky moc !

Odpovědi
Poklička

Použi program Adobe After Effects

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=LZy-Qb6ec8I

autacek

V kterémkoliv lepším programu na editaci a střih videa, zkust třeba Pinacle studio, nastavíš si obrázek dle vlastní volby a velikosti do jakých míst obrazu chceš a na jak dlouho chceš..