led

vymazaná odpoveď – ako sa dozviem, ktorá moja odpoveď je vymazaná?

došlo mi oznámenie:
"Vaše odpověď:

chybná odpoveď, moja chyba
nemôžem samovymazať.

byla smazána administrátorem z důvodu: Ostatní.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz"

ako teraz v tom množstve odpovedí zistím, ktorá bola tá vymazaná? koho sa dotkla?
Doplňuji:
Bola to odpoveď vložená behom dnešného popoludnia

Nejlepší odpověď
annas

Dumám nad stejným mailem, který jsme právě dostala. Vždy se uvádělo znění odpovědi, tentokrát jen strohé oznámení. Rovněž nevím, o kterou mou odpověď jde.

Další odpovědi
briketka10

já si musím založit novou schránku, jak mi byla smazána otázka, tak by mi asi taky měl přijít e-mail žejo ?
ale nemá kam, když mám jinej než tady..
a nechápu proč sou ty otázky a odpovědi pořád mazány, kterej mazal je furt maže ??
jaký z toho má potěšení na duši v tom vedru ho to ještě víc zahřívá viďte :o)
navíc ty vaše se mi líbí tak to už vůbec nechápu !!

anonym

neřešil bych, jsme jenom chybující lidé

Drap

Já osobně to už dávno neřeším. Beru to tak, že to zřejmě někomu udělalo radost a pozvedlo jeho sebevědomí. Ať se mu daří !

muhamed

To uz nezjistis :( taky mi parkrat smazal nekdo otazku nebo odpoved. A myslim, ze nejsme samy. Myslim, ze Bolakov smazal nekdo otazku Mate radeji teplo nebo zimu. No priznejte se kdo to byl

www

Opět jedna z mnoha chyb těchto stránek, kdy jsou povinnosti správců přenášeny na nějaké uživatele.
Zjistíš tak, že půjdeš po všech svých odpovědích, což je děs ☹.
Doplňuji:
Ještě jedna možnost existuje. Požádej toho(ty), co mají na „správce“ přímý kontakt(y), ať ho(je) kontaktují a někdo z těch se na to podívá. Bude to možná rychlejší 😉.

anonym

mě to taky došlo emailem, když jsem se chtěla podělit o jednoho šoumena, čáryfuka,co nám zaručí bezstarostný život v přepychu,bez nemocí a s tím nejlepším partnerem…

anonym

Led, tak to je všechno jinak. Beru to zpátky a přestávám Vás konejšit, ať si s tím nelámete hlavu . Kontrolovala jsem včera svoje odpovědi a u jedné byla Vaše odpověď přesně tohoto znění:
„Chybná odpoveď, moja chyba
nemožem samovymazať.“
Odpusťte, že jsem si toho mezi tím ostatním textem nevšimla. U této Vaší odpovědi nebyl žádný bod, tak jsem ji hodila do ostatních důvodů a zkusila smazat.
Takže se omlouvám, ale mne nenapadlo, že hledáte právě tuhle odpověď. Nemusíte pátrat admin Vám k tomu všechny údaje napsal. A já to považovala za správné odstranit. Nedotkla se nikoho, jen tam trčela jako sirotek. Měla jsem zato, že byste ji smazat chtěla.
A jestli zase dostanu vynadáno, že jsem se snažila pomoct, tak už se na to tady vážně vybodnu. Mám ji poznačenou na papíře u PC, že Vám mám napsat, že jsem to nechala odstranit. Jen jsem to zatím nestihla a admin byl rychlejší.
Během dnešního odpoledne vložena nebyla, byla stará cca 150 dnů.

led

AD ocko, to znamená, že v tej dobe boli problémy s mazaním vlastných chybných odpovedí, tak som to riešila takýmto chybným textom. Ďakujem za objasnenie.

anonym

Led, já to právě z té Vaší poznámky tak pochopila, proto jsem si to dovolila provést bez předchozí domluvy s Vámi.
Z Vaší teď položené otázky jsem se mylně domnívala, že Vám někdo smazal ještě něco jiného a až jsem si otázku přečetla znovu celou, došlo mi o co jde. Zmátlo mne to Vaše tvrzení, že je to čerstvá odpověď.

led

Pretože mi súčasne zmizol aj bod, tak som myslela, že to je niektorá čerstvá.
„U této Vaší odpovědi nebyl žádný bod, tak jsem ji hodila do ostatních důvodů a zkusila smazat“ pokiaľ som si všimla, podľa tohto, ste asi jediná ´upratovačka´ na tejto stránke – čo nemá bod – nemusí byť.

anonym

Ne Led, tak to není. Já uklízela svoje resty. Možná to zní hloupě, ale když jsem měla zpočátku málo palců, tak jsem málo bodovala. Takže teď jsem si zavřela profil a dělám si pořádek. Je to přesně opačně – uklízím svůj binec a přidávám palce tam, kde jsem to dříve z kapacitních důvodů neudělala. Byly tam dobré odpovědi a mne to mrzelo.
Ne každá neopalcovaná odpověď je špatná. Tam se do toho nepletu. Neuklízím u všech, ale ta Vaše odpověď mi připadala taková, že jste ji chtěla smazat Vy, tak jsem to včera zkusila a podařilo se to. Spíš to dělám tak, že kde bod není, tak ho v případě, že je odpověď správná, přidám. Je to možná moje hloupost, ale je mi líto, že někdo si dal se svou odpovědí práci a zůstala nepovšimnutá. Za to je kolikrát spousta odpovědí opalcovaná a třeba tak dobré vůbec nejsou. Co nemá bod, ať si tam klidně je. Pokud si to bod zaslouží, tak ho tam dám. Pokud to tak necítím, jedu dál. Já tu nejsem za uklízečku serveru, uklízím si jenom na svých odpovědích a jenom proto, že svých restíků si jsem dobře vědoma.

bolak

Chtělo by to žebříček, kdo se jak činí s mazáním.
A pak taky žebříček nejmazanějších uživatelů.

(bejt ten nejmazanější ze všech, to je v podstatě lichotka nebo ne?)

led

Dávam si pozor, aby som neporušila kodex. to znamená, že zjavne odpoveď sa dotkla niekoho vplyvného. holt, pravda bolí, treba ju zrušiť!

anonym

Led, přejděte to. Když Vás to tolik mrzí, dáváte jenom tomu zlomyslníkovi pocit vítězství. A to není rozhodně dobře. Je tu spousta otázek a odpovědí, co by tu být neměly. Člověka naštve, když naopak zmizí ta, co měla zůstat, ale spravedlnost v tom nehledejte. Tady není.

led

Nie, ak je odpoveď chybná a preto bola vymazaná, môžem miesto nej odpovedať znova iným spôsobom.
Nerada rozhadzujem perly…

anonym

Řešit mazání jsem přestala už dávno. Občas to zamrzí, že zase někomu něco vadilo, ale tak nějak to k odpovědím patří. No bóže, tak si zase někdo udělal radost.

Sůwa

To se nedozvíš a hlavně ne, komu ta otázka tolik vadila, že ji musel smazat. Možná, že kdyby to bylo uvedeno, smazaných dotazů by nebylo tolik. Taky už po tom nepátrám. Nejspíš si zas někdo hojí břebujelé ego.

hanulka11

To se těžko zjistí, mně to taky chodí- ale nepátrám po tom .