PO

Vymalovat na modro?

Ahoj, chceme doma vymalovat detsky pokoj na modro.Mame tam hnedy koberec i nabytek.Myslime, ze to bude dobra kombinace,ale bojim se,ze modra bude pusobit,ze pada strop. Mate s tim nekdo zkusenost?Diky.V.

Nejlepší odpověď
berger

Pro mě je modrá dost studená.Je dostatek barev,které uklidnují.Modrou miloval Jaroslav Ježek.

Další odpovědi
Dandi

Máme doma pokoj světle modrý a vypadá to dobře. Dnes bych však volil spíše nějakou teplejší barvu.

pepee32

zvolil bych spíše teplé barvy…červenou a žlutou

Attack-design

modrohnědá stejně jako oranžovo hnědá je velmi moderní a zajímavá kombinace, moderní je nechávat strop bílý, málokde jsou namalované všechny 4 stěny a strop

alenka901

určitě bych zvolila světlounce modrou s o stupeň tmavším stropem

s.dadulka

je to dobra kombinace,ale ja osobne bych namalaovala jen dve protilehle strany a zbyvajici bych nechala bile.

trujkk89

My malování v pokojíčku hodně dlouho plánovali a řešili. Modrá byla jako první volba, ale raději jsme zvolili zelenou variantu. Je to teplejší barva a máme tam asi 3 různé odstíny. Poté jsme hledali i dětský nábytek a vše objednali z https://www.a­tan.cz/detsky-nabytek . Postel, židle, stůl, skříně, prostě vše na jednom eshopu byl sen. Doporučuji.