Avatar uživatele
NickyRadar

Mám dluhy, vymáhací agentura nařídila platit měsíčně 300,–-, ale neviděla jsem splátkový kalendář. Mohu splácet i méně?

Dobrý den, nebudu vypisovat proč a jak sem se do toho dostala (starý život s ex musí stačit). Můj bejvalý partner měl dluhy a samozřejmě je to na mně (blbá a naivní), každopádně je to 100 000.- a vymáháci agentura po mně chce splácet měsíčně 3 000,–, no a jelikož sem na mateřské a partner OSVČ (nevydělává skoro nic), tak to prostě nedám dohromady. Dnes byli u nas doma a začali tu vyšilovat a vyhrožovat (já byla ve městě)… ma otázka zní: když jim budu splácet 1500,–, budou furt dělat takové cavyky?? Ani sem neviděla žádnej splátkovej kalendář… díky moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kdo u vás byl? Exekutor na základě pravomocného rozhodnutí nebo jen nějaká vymahací agentura?
Pokud exekutor, domluv se a dodržuj. Pokud vymáhací agentura, klidně je kopni někam. Oni jsou to samé, jako bych k tobě přišel já a něco chtěl. Nemají žádnou pravomoc, prostě nic. Někdo si říká inspektor, někdo vymahač, někdo agentura, někdo poradce. Jsou to jen obyčejní lidi, nemaj pravomoc, hrají jen na strach lidí.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?NickyRadar Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cenobita

Já osobně bych agentuře také neplatil, až jak by dopadl soud, může se také ukázat že povinný je expřítel a ne ty. V přídě, že by se u mě taková partička objevila bych na ně podal trestní oznámení na trestný čin útlak, případně vydírání, nebezpečné vyhrožování apod. Může se totiž ukázat u soudu, že postupují protiprávně.

před 2773 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek