Vyluzujete zvuky?

vyluzujete při spaní takové ty zvuky jako by někdo řezal dřevo,mlaskaní,skřípání zubů? pomůže když chrápajícímu dám na nos klamerku?
Doplňuji:
stěžuje si protějšek že se nevyspala?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můžeš mi vysvětlit, jak to mám vědět, když spím. :D:D
Doplňuji:
Pokud v noci "otravuji", tak si stěžuje. :D:D

Další odpovědi:

Zlatý

Moje sestra jako decko v noci skeipala zuby,muj pritel obcas chrape,to pry neni skodlive.Horsi je pravidelne chrapani,cloveku skodi na zdravi a da se operativne odstranit.

Bronzový

Já jsem jako menší ze spaní mluvila. Dokonce mi jednou nebo dvakrát říkala babička, se kterou jsem spala v místnosti, že jsem i zpívala :D

Bronzový

Prý chrápu a mlaskám,ale já o tom nevím:-)Jinak manžel chrápe přesně jak píšete-řeže dřevo.Musím usnout dřív jinak probdím noc a jen na něho mlaskám a otáčím ho na bok.I kolegové mě jednou politovali,když byli s pořádkovou na cvičení,tak se z nich nikdo navyspal,protože můj drahý chrápal jako dřevo a vzbudit ho,je umění.

Bronzový

Kéžby, já jsem nebezpečný živel. Já prý kolem sebe kopu a kroutím se takže musím spát sama. Spoluspící jinak skončí na zemi. :(

Zlatý

Moje žena občas hrozně chrápe,ale když jí to druhý den řeknu tak mi nevěří.Nezbylo mi nic jiného než jsem vzal mobil a natočil ji jak chrápe.:-)

Bronzový

Tak já se vám teda přiznám. I já vyluzuji zvuky, ale nevím přesně jestli se tomu říká chrápání.
Sorry, jestli jsem někoho pohoršila.

Diskuze k otázce

anonym

to je zvláštní jak se ženy přiznají a muži ne,až se někdo zeptá jestli je chlap ješitný už vim co odpovím

Zlatý

ten který je

Tak já se tedy přiznávám že někdy také chrápu...:-)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.