ojamej

Ke kterému datu se počítá vyloučení z vysoké školy?

Byl jsem vyloučen z VŠ. Přišel mi dopis, ve kterém je napsané, že děkan ukončuje moje studium. Dále „Dnem ukončení studia je den nabytí právní moci rozhodnutí o ukončení studia.“ Počítá se tímto dnem den doručení zásilky, nebo datum uvedený v hlavičce +30 dní na odvolání? Děkuji mnohokrát za odpovědi.

Odpovědi
zelí

Když si vezmeš datum, kdy končí zkouškové, a přičteš k tomu 30dní. Teda to v případě, když podáš odvolání.