Katru7

Výlet na Baťův kanál

Ahojte,zítra jedeme na Baťův kanál,myslíte že je to tam dobré? A taky pojedeme na Hřebčín,nevíte co tam budeme dělat?Díky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
bolak

Nikdys nelezla kanálem? Tma, špína a potkani. Baťův kanál jakbysmet s tím rozdílem že se tam navíc budou všude válet boty.

Tady se můžeš podívat jaký to tam asi bude >>> http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ba­ťův_kanál

A ten hřebčín, to vám učitelka neřekla jakej bude rozvrh? Jak to máme vědět my, co tam budete zejtra dělat… Doufám že kydat hnůj v tom vedru.

Další odpovědi
anonym

Ještě bolaka doplním.
Ty boty v kanále nebudou nic moc. Jak už psali klasikové: „Baťa zaplavil trh nekvalitní obuví. Nalákal zákazníka na nízkou cenu a za sedm let jsi si mohl jít pro nové“.