j.g.

Vykupují někde prázdné hliníkové nádobky od sprejů?

Odpovědi
anonym

Od sprejů asi ne.Nádoby od sprejů, šlehaček a pod. znovu nelze bohužel plnit, patří do nebezpečného odpadu.
Je to nebezpečný odpad:
http://www.ve­ronica.cz/?id=12&i­=434

Klaproth

Výkupna kovů?

lexx

je to plně recyklovatelný barevný kov ale to bys musel mít aspoň 50–100 kg jinak nezajímavé

j.g.

nemám na mysli k opětovnému plnění, jde mi o to že je to hliník, tak jestli to berou třeba ve sběrnách, i kdyby jen někde – jako se třeba někde vykupuje tenkostěnný hliník (př. alobal, víčka z jogurtů atd.), který se teď hodně sbírá ve školách. Takže i pokud je to prázdné – je to nebezpečný odpad a je to k ničemu, nebo ne??