postcd

Jaký je maximální příkon z Line-Out (zvukový výstup) Jack 3,5 zásuvky v PC versus USB zásuvky?

Je možné koupit někde pasivní reprobedny (ty co nemají jiný svůj zdroj energie), které na tom budou slušně hrát? Případně je možné aby zvukový výstup byl přes USB pouze (tedy USB reprobedny?)

Odpovědi
gecco

Výstup LineOut asi ke slušné reprodukci stačit nebude, ale můžeš si pořídit ´bedýnky´ s USB napájením.
Doplňuji:
Sorry, vypadl mi odkaz – http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=repro+us­b+nap%C3%A1jen%C3%AD