FOX.IK

Vykon reproduktoru, jak nakupovat?

Jsem laik, chci si koupit 5.1 repro k televizi, uz jsme jendou mela tyto http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/ge­nius-sw-hf-5-1-6000-200w-rms-lcd-displej-dark-wood/ V te dobre staly 6 tisic
Ted bych si chtela koupit nove, poradite nejake kvalitou alespon srovnatelne? Nebo lepsi? Klidne i starsi modely…nebo poradte kriteria podle kterych vybirat, aby byl zvuk co nejcistci

Odpovědi
leporela22

tak napetí je vždy stejné 230V u reproduktorů je asi hlavní výkon W čím větší výkon tím lepší zvuk ale u domácích kin aby byl kvalitní zvuk potřebujete zesilovač např. dvoukanálový zesílí obzvlášť bassy .Které by jste při menší hlasitosti neslyšely až pokud by jste zesílila.
4asto píšou celkový výkon je třeba se podívat kolik má výkon bassák.