Jahoda

Vykládáte si karty? (Já ano).

Hlasujte v anketě

Odpovědi
panenka

Ano

Sama občas jinak chodím ke své dlouholeté kamarádce

Miroslavst

Ne

Terryle

Ano

přiměje to člověka zamyslet se nad věcma z jinejch úhlů pohledu než obvykle…

poa.li

Ano

Ano, občas. Nevycházím z údivu, jak nelžou… Je to ale asi i o tom, že si v jejich řeči podvědomě nacházíme to, co se nás zrovna dotýká..

BEAES

Ano

Občas

anonym

Ano

nikolkap

Ne

Aším

Ano

silva49

Ne

dobrý den,bylo by možné pokud znáte někoho z prahy aby mi pžišel vyložit karty?Děkuji

Maggie.b

Ano

Ano. Zkoušela jsem to když jsme měli jet s bratrancem na zápas Bohemka proti SK Dynamo Č. Budějovice. Vyložila jsem že to bude výhra pro Dynamo a prd! Byla to remíza! :D

DusanOrlik

Ano

Mamka nám vykládá její karty,nebo potom na internetu si najdu a vykládám