bolak

Výklad snu: Tunel v noze

Na dnešek se mi zdálo, že jsem měl díru v noze. Normálně nebyla vidět, ale když jsem na určitém místě nahrbil kůži na levém stehně, objevil se jakýsi tunel který vedl dovnitř nohy, ale nebyl skrz na skrz. Má někdo nějaké vysvětlení, co by to mohlo ve světě snů znamenat?

Odpovědi
beri49

Podaří se Ti získat neuvěřitelně velký majetek ne zrovna poctivým způsobem, ale přijdeš o některou nohu. Ty, co jsi tímto způsobem připravil o jejich poctivě naspořené peníze Ti ufiknou nohy všechny! Howk