Alesh

Vykadit a jedem! 🙂

http://auto.ak­tualne.centrum­.cz/clanek.phtml?id=75­5779

Když koukám na ceny benzínu, tak mi to přijde jako dobrá alternativa! 😉
Co vy na to?

Nejlepší odpověď
tom004

Pokud lidi mají čas na vymýšlení „ptákovin“,tak to ještě tak to jsme na tom ještě dobře.

Další odpovědi
mosoj

Jakou to má spotřebu ? Abych na projímadlu neprodělal ty sundané kalhoty!
Doplňuji:
Jinak stále jezdím na kombinaci benzín. E 85 2:1, Stále to vychází něco málo přes 30 Kč za litr.

www

Blbost, z pár hovínek nikam nedojedeš 😁.

hanulka11

tak s tím nemám problém , že by mne někdo viděl -hlavně kdyby to frčelo – ale mohu říct, že mne pobavil už jen nadpis ......sice to není otázka .....
myslím, že tohle k nám nedorazí ,aspoň já se toho asi nedožiju – u nás ten pokrok není takový

Damiana

Myslím, že elegantnější bude omezit často zbytečné nadužívání dopravních prostředků (hlavně jednotlivci) a trochu se projít. Prospějeme tím nejen životnímu prostředí, ale i svému zdraví. 🙂

Monča.R.E.T.

no nevim jestly bych močila,kadila na veřejnosti to bych se hambou propadla že mě vidí lidi jak…
Doplňuji:
dokážu si představit jak by všichni každou sekundu museli sundavat kalhotky,spodá­ry:DDDDDDDDDDDDDD

Děda Louda

Vynikající, i když ne originální. Autor se zřejmě inspiroval pražskou MHD, která taky jezdí na ho*no. Teď kór.