Avatar uživatele
Alesh

Vykadit a jedem! 🙂

http://auto.ak­tualne.centrum­.cz/clanek.phtml?id=75­5779

Když koukám na ceny benzínu, tak mi to přijde jako dobrá alternativa! 😉
Co vy na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004 před 4254 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Pokud lidi mají čas na vymýšlení „ptákovin“,tak to ještě tak to jsme na tom ještě dobře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jakou to má spotřebu ? Abych na projímadlu neprodělal ty sundané kalhoty!
Doplňuji:
Jinak stále jezdím na kombinaci benzín. E 85 2:1, Stále to vychází něco málo přes 30 Kč za litr.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Blbost, z pár hovínek nikam nedojedeš 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak s tím nemám problém , že by mne někdo viděl -hlavně kdyby to frčelo – ale mohu říct, že mne pobavil už jen nadpis ......sice to není otázka .....
myslím, že tohle k nám nedorazí ,aspoň já se toho asi nedožiju – u nás ten pokrok není takový

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Myslím, že elegantnější bude omezit často zbytečné nadužívání dopravních prostředků (hlavně jednotlivci) a trochu se projít. Prospějeme tím nejen životnímu prostředí, ale i svému zdraví. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

no nevim jestly bych močila,kadila na veřejnosti to bych se hambou propadla že mě vidí lidi jak…
Doplňuji:
dokážu si představit jak by všichni každou sekundu museli sundavat kalhotky,spodá­ry:DDDDDDDDDDDDDD

Upravil/a: Monča.R.E.T.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vynikající, i když ne originální. Autor se zřejmě inspiroval pražskou MHD, která taky jezdí na ho*no. Teď kór.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek