barun

Vyjmenovat všechny nížiny v čr…

Dobrý den, syn má domácí úkol vyznačit na nakreslené mapě všechny nížiny v čr, prosíme o pomoc, zatím máme pouze dvě.Děkujeme

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nezlobte se, ale jde li o zeměpis, asi to má syna motivovat k tomu, aby si vzal mapu, a tam ty nížiny našel (snad je pozná, když má mapa barevně odlišeny nížiny a hory atd.), a ne k tomu, aby zaukoloval rodiče, a ti pak nás.

Takže hezky mapu do ruky a vypisujem. Však oni mu hlavu neurvou, když to nebude mít kompletní nebo přesné.

Další odpovědi
panenka

Našla jsem vám VIDNAVSKÁ NÍŽINA,SLEZSKÁ NÍŽINA,POLABSKÁ NÍŽINA,MILOVICKÁ NÍŽINA.