Pokročilý

Vyjdou levněji svatební šaty z půjčovny nebo na zakázku ušité?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můj názor je, že šaty z půjčovný jsou vyhozené peníze. Půjčíte si je, zaplatíte tisíce a jdete je vrátit...to vám příjde výhodné?? Šikovná krejčová Vám ušije šaty dostatečně slavnostní, po pár úpravách z nich budou rázem šaty svatební a po svatbě je ještě užijete... pokud tedy netrváte na kilometru silonu a obručové konstrukci... kde je vaše nápaditost, ženy a hlavně ženská rafinovanost?
Doplňuji:
Pro jmhad:
proto píši: "... pokud tedy netrváte na kilometru silonu a obručové konstrukci..."
Doba se mění, trendy se mění ...i ženy se mění. Kolik času "téhle svatební módě" dáváte Vy... já osobně 5... max.10 let... ;)

Další odpovědi:

Pokročilý

Jak kdy a jak které šaty. Mě to někdy přijde, že to vyjde cenově na stejno, opravdu ale záleží na typu šatů.

Zlatý

Jde o to jaké šaty.
Nějaké opravdu pěkné, zdobené, složitý střih nebo vyšívané apd., z dobrého materiálu asi vyjdou levněji z půjčovny.
Pěkné jednoduché možná levněji ušité.

Zlatý

Pokud by vyšlo levněji šití, tak by půjčovny asi ani žádé nebyly.

Zlatý

Levnější je zajít s kamarády na pivko při cestě to vzít přes uřad v "pivním" oblečení. To ostatní je jen nadstavba.

samozdřejmě, že z půjčovy

Zlatý

Souhlasím s >venkovanem<, jen bych doplnila "lepší" pivní šaty. Na další svatbu si stejné těžko vezmeš.
Za 5000,- (+ něco málo k tomu), jak píše >market666<, pořídím nový sporák se sklokeramickou deskou, nebo jiné vybavení domácnosti, šaty jsou na 1 den a stejně nezaručí trvalý a pevný vztah v manželství.

Samozřejmě, že z půjčovny. Tam se dají sehnat zhruba za 5000,- Kč, ale nevím, kde byste za takovou cenu sehnala nové svatební šaty.

Bronzový

No Pájo,už jsi viděl ženskou,aby si přešila svatební šaty a chodila v nich?Já se přikláním k názoru,že záleží na tom,jaké šaty to budou a kdo a kde je bude šít či budou se půjčovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.