ShyDoe

Vyjde mi levněji, když si knížku koupím, nebo vytisknu ?

Kdybych našla knížku, kterou si chci koupit přepsanou na internetu a chtěla bych si ji vytisknout(kdybych to četla z monitoru, tak by mě pálili oči, tak proto ten tisk), bylo by to výhodnější, než kdybych si koupila novou v knihkupectví ?

Nejlepší odpověď
Anuket

Je to špatně položená otázka, na kterou se tudíž nedá jednoznačně odpověď. Když si např. budeš tisknout knížku „Muž, který sázel stromy“, která má se vším všudy 10 stránek, tak je jasné, že tě to vyjde levněji, než když si ji koupíš v knihkupectví za osmdesát korun. Když tiskneš klasické, tlusté knihy, tak je to jiné. Počítej, že za tisk každé stránky dáš korunu a násob to počtem stránek. Pak porovnávej, jestli je lepší koupit či tisknout doma.

Další odpovědi
marci1

Pokud ji nechcete číst z monitoru, ani čtečky knih, tak já bych si ji zcela určitě koupila. Knihy čtu zásadně na papíře. Vytisknout si to můžete, ale už to nebude vypadat tak hezky, jako originální kniha a nebudete z toho mít ten pravý kulturní zážitek.

anonym

http://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/
to si kup