Vyjde ještě nějaký díl twilight ságy?

Nejlepší odpověď
M.

Proč by měl, když je to podle knih, které jsou již vyčerpány?

Další odpovědi
natalenkat

Autorka plánuje napsat ještě knihu, která bude stejná jako první díl, akorát z pohledu Edwarda. Ta by teoreticky zfilmována být ani nemohla.
Ale také napsala knihu „Krátký druhý život Bree Tannerové“. Je to příběh mladé upírky, která se ukázala ve třetím díle Twilight ságy. To je ale pořád pouze knižní verze.
O dalším „filmu“ se zatím neví. Protože doteď nebyla vydána ani další kniha.;)