ptáč

Výhru 10 tisíc korun dostane ten, kdo se jako první dovolá do studia. Nakolik věříte ve výhry, nejde jen o reklamu?

Účel podnikání je zisk. Proč by soukromé rádio dávalo každý den deset tisíc? Může to být předtočená reklama v agentuře za účelem vysoké sledovanosti. Účinkující by pak museli podepsat mlčenlivost. 300 000 za měsíc, jen tak? Ostatní rádia poskytují výhry v řádech stokorun, nebo věcné výhry, jako slevy, garážová vrata a pod. Jsou jasně sděleny informace o sponzorech. V rádiu nic takového. Jako by vydělávalo tolik, že peníze daruje cizím lidem, než by zvedlo platy svým moderátorům. Jak to tedy je? Kolik stojí hovor nevím, tel. horká linka je 12800. Heslo které by se mělo říct je Nejlepší muzika na Moravě, ale nemusí to být přesně. Hlavní je, že mají vyvěšený telefon a mají z nás lochec.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Shlédni toto video a úsudek si udělej sám-sama a uvidíš zda vyhraješ nebo proděláš :)
https://www.stre­am.cz/adost/10002751-okradani-v-primem-prenosu

Další odpovědi
mosoj

Hm a kolik stojí ten hovor ? Za okamžik to mají zpět + solidní reklama.

Zbynas

Neřekls to celé. Takovéhle výhry jsou spjaty s jinou firmou – která si prostřednictvím takové soutěže platí reklamu. Většinou jde o formu, kdy pro výhru se musíš dovolat + zodpovědět otázku týkající se třeba produktu té firmy, která to financuje. Např. takhle před dvěma lety Fajn radio rozdávalo každý den nový Iphone, ale platila to nějaká firma s brambůrkama, která si dělala reklamu tak, že se muselo odpovídat na nějaký otázky ohledně těch jejich brambůrek :)

To samý, rozdával se na nějakým radiu lyžák pro celou třídu, což je několik desítek tisíc. Platil to nějakej tamnější provozovatel, zase si dělal tou soutěží reklamu :)

lexx

Nikdo Ti Nic Dneska Zdarma Nedá, podvod mírně za hranou zákona, toť vše.

Agneta

►:DDDDDD......ano, účelem podnikání je zisk:DDD☼♫♪◄