Avatar uživatele
anonym

Vyhráli, nebo prohráli jste s někým o prsa?

V čem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, gecco, anonym před 3028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Mnohokrát, nejčastěji ve scrabblu. Jednou soupeř dokonce pravil, že to bylo „vo kozy vietnamské školačky“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Vyhrál – sázku s kámoškou – právě o prsa…
😉
Nemohla pochopit, že mám přes prsa víc cm, než ona (není žádnou houžvičkou, závodně plave a ani ňadra nemá malá)…
Ale měla míň asi o 4 cm…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Tak to asi každej… já si pamatuju jeden turnaj v nohejbale, kde jsme v základní skupině hráli 4 zápasy na dva vítězné sety, tj. 8–12 setů ve skupině. Už úplně nevím, kolikrát se hrál třetí set, ale co si pamatuju, že 5× jsme se dostali do stavu 9:9 (set v nohejbale nemusí být vyhrán o 2 body, zkrátka kdo první udělá 10, ten vyhrál), no, a 5× jsme vyhráli. 🙂 Taky byla pr*el, že to byli trojky, dva jsme sice byli sehraní, ale toho třetího jsme sehnali den před turnajem. Proti nám nastupovali borci v dresech z okresních přeborů a my jim dávali klepec. Ve finálové skupině pak už byli týmy z krajských přeborů a to jsme byli v pr… No, ale i tak super. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyhrála jsem nad rakovinou, teta už ne – prsa jí uřezali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

No vyhrála…Spíše jsem byla neustále napomínána svými kamarády, při šipkách.Že v mém případě nejde o přešlap, a teď cituji ty hambáře doslova,ale o překoz.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

gecco, kdo ji je měřil, snad ne ty? :-d

před 3028 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Ne – měřil ji její přítel, myslím, že moji asistenci by nepokládal za přínosnou…
😉

před 3028 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek