Vyhráli, nebo prohráli jste s někým o prsa?

V čem?

Nejlepší odpověď
quentos

Mnohokrát, nejčastěji ve scrabblu. Jednou soupeř dokonce pravil, že to bylo „vo kozy vietnamské školačky“.

Další odpovědi
gecco

Vyhrál – sázku s kámoškou – právě o prsa…
😉
Nemohla pochopit, že mám přes prsa víc cm, než ona (není žádnou houžvičkou, závodně plave a ani ňadra nemá malá)…
Ale měla míň asi o 4 cm…
😉

Alesh

Tak to asi každej… já si pamatuju jeden turnaj v nohejbale, kde jsme v základní skupině hráli 4 zápasy na dva vítězné sety, tj. 8–12 setů ve skupině. Už úplně nevím, kolikrát se hrál třetí set, ale co si pamatuju, že 5× jsme se dostali do stavu 9:9 (set v nohejbale nemusí být vyhrán o 2 body, zkrátka kdo první udělá 10, ten vyhrál), no, a 5× jsme vyhráli. 🙂 Taky byla pr*el, že to byli trojky, dva jsme sice byli sehraní, ale toho třetího jsme sehnali den před turnajem. Proti nám nastupovali borci v dresech z okresních přeborů a my jim dávali klepec. Ve finálové skupině pak už byli týmy z krajských přeborů a to jsme byli v pr… No, ale i tak super. 😉

anonym

Vyhrála jsem nad rakovinou, teta už ne – prsa jí uřezali.

Danina65

No vyhrála…Spíše jsem byla neustále napomínána svými kamarády, při šipkách.Že v mém případě nejde o přešlap, a teď cituji ty hambáře doslova,ale o překoz.

anonym

gecco, kdo ji je měřil, snad ne ty? :-d

gecco

Ne – měřil ji její přítel, myslím, že moji asistenci by nepokládal za přínosnou…
😉