LejdyTerr

Vyhráli jste někdy při luštění křížovek?

Vyhráli jste někdy ceny z časopisů z křížovek? Má cenu je luštit?

Odpovědi
marci1

Ano, vyhrála, ale vyluštění posílám jen e-mailem, ne SMS.

anonym

moje mamka už vyhrála hodně knížek, mixer, záclony, rádio a kuchyňský robot

GM

Vyhrála jsem ledničku a pračku za vyluštění křížovky v jednom nejmenovanémm časopisu. Pravděpodobně omylem obě tyhle věci v časopisu uvedli jako jednu výhru, protože od dalšího čísla byla lednička i pračka výhry 2.

Illines

bohuzel ne i kdyz jsem to vylustila