Merlin

Vyhozené peníze

Jistě tenhle pojem znáte. Stalo se vám to? A za co? Pochlubí se někdo taky za kolik?

Nejlepší odpověď
led

nielen obrazne (určite sa to stalo každému), ale poznám aj skutočne vyhodené peniaze.
Kedysi v praveku, keď sa ešte cestovalo do NDR s colným prehlásením, kolegyňa si pred hranicou vložila „naviac“ marky do cigaretovej krabičky. Potom v kľude dofajčila a keď prišiel colník s prehľadom krabičku vyhodila von oknom. Na otázku colníka: marky máte? poctivo odpovedala: nemám. Až vtedy si uvedomila, čo vyhodila.

Další odpovědi
anonym

jo koupila jsem mini pračku vyhledala jsem si jí na internetu a chtěla jí na dovolenou,přišlo mi něco co se pračce nepodobá a navíc ani nefunguje naštěstí nestála tisíce,ale jen 1500,ale i tak mě to štve

anonym

Když se chceš něčeho zbavit,půjč to.

Michal

Herní strojek za 2500Kč