zjentek

Vyhořel mně skleník ..měl jsem tam sirky, může to bejt tím?

bolak: vážně vyhořel, ale bylo to asi nějakou čočkou, jak píšeš ..byl nacpanej zbytky prken ze stavby a taky jsem tam vrazil jedno starší zrcadlo na stojáka ;q ..ty sirky sice byly vyhořelý, jenže všechno kolem taky a tak je možný, že si s tím nezačaly ;q

Nejlepší odpověď
Minas

možná, zkus to prošeřit

Další odpovědi
jmhad

zapalovač jo, ten bouchne a zapálí ale sirky mají přívlastek „bezpečnostní“ a já ještě neslyšel, že by se samy zapálily.

gecco

Mno…
A neměl jsi tam habanero či jalapeño??
A nebo aspoň feferonky??
😉
To by v tomhle počasí moh´ bejt skoro výbušnej materiál…

ReHu

Že by se sirky samy vznítily, to jsem ještě neslyšela.

bolak

Nevím jestli je otázka myšlena vážně :) ale jinak je to možný, já jsem takhle kdysi zapaloval táborák, přes obyčejné sklo + kapka vody, vytvoříš čočku (stejně jako třeba lupa) a pak už stačí jen nastavit správnou vzdálenost. Čirou shodou okolností by se to tak klidně mohlo stát i ve skleníku, sice je to hodně nepravděpodobné, ale není to nemožné.

ten který je

Nezanedbal jsi takhle náhodou elektroinstalaci nebo tvůj vietnamský kolchozník.;-)