KarolínkaP

Výhody u O2:COOL

Mám už druhým rokem tarif O2 Cool. Myslíte, že mám nárok na nějaké výhody? Např. nějaký telefon za korunu?
A kdyby v nabídce nebyla žádná z výhod, jaká je podmínka pro získání telefonu za korunu?

Odpovědi
franku

Podepsat smlouvu na další dva roky.

vlkadam10

můžeš se jich i zeptat. to je nejlepší

zl@tk@

Mělo by se to objevit v podmínkách smlouvy, nebo stačí zavolat na jejich cool centrum a učinit dotaz. Akorát si myslím, že sice mobil za korunu, ale oni si to vyberou jinak. Délkou smlouvy, různé balíčky atd.