Marťas Q9

Jaké jsou výhody a nevýhody žití v Praze?

Dobrý den, chtěl bych se dnes zeptat hlavně „Pražáků“: jaké shledáváte výhody a naopak nevýhody na bydlení v Praze (myslím Prahu obecně, jestli někdo upřesní obvod, nevadí :) Děkuji za rozumné a podnětné odpovědi. :)

Odpovědi
ReHu

Otázku nelze takto pokládat.
Co je pro někoho výhoda a plus je pro jiného nevýhoda.

ivzez

Na rozdíl od ReHu si myslím, že otázku lze pokládat
jakkoliv, tedy i písemně na odpovedním webu.

Jinou otázkou je formulace dotazu. Na takto formulovanou otázku Vám lidé odpovědí podle svých priorit. Vy však můžete mít priority úplně jiné, takže Vám naše odpovědi nejspíše nebudou (téměř) k ničemu…

honza19hk

ono není Praha jako Praha,k každá městská část je jiná. je velký rozdíl bydlet třeba na Praze1(což je historické centrum) nebo na Praze 11 nebo 13 atd…