Vyhodili mne ze střední zdravotní… takže bych chtěl najít nějakou brigádu mezitím, než si najdu jinou školu.

Mám 18 a nemám rád davy.. takže hledám brigádu, kde bych se nesetkával s lidmi.

Nejlepší odpověď
venkovan

Jdi do lesa – tam se za chvíli bude sázet – zalesňovat, tak snad by brigádníka potřebovali. Ale připrav se na pořádnou fyzickou práci, že nebudeš stíhat třeba i důchodkyním, a že plat bude tak maličko na minimální mzdu. I když často se sází v úkolu. S lidmi se ale budeš setkávat – mnimálně s tou partou ke které budeš přidělen.
Samostatnou práci – nevím kdo by nechal pracovat samostatně brigádníka zpravidla bez pracovních a bezpečnostních návyků.
Zkus třeba kurýry – pěšky, na kole – opět sám, jen při převzetí či předání zásilky se jedná s lidmi („dobrý den – tady máte zásilku, tady podepište – nashledanou“).
Kdo pracuje prakticky sám, tak řidiči z povolání.

Další odpovědi
vikky

no jen by mě zajímalo,
jak by si se vyhnul davu ve zdravotnictví,
teda kdybis tu školu dodělal:-P

ReHu

Tak tedy hodně štěstí v hledání.

hornik.

Vem si kolo, mycí soupravu a objížděj obchody. Na umytí výkladních skříní nebudou volat firmu.