Zlatý

Vyhledáváte adrenalinovou dovolenou?Co je pro vás adrenalin?Skočit šipku do 3m hlubokého bazénu plného vody z jeho hrany

http://www.ceskatelevize.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevyhledávám. Ale chápu, že pro tebe je adrenalinová záležitost jen pomyšlení na vodu. :-D
Skoky do vody jsou ale pro většinu (až na výjimky) lidí normální, ne adrenalinové. Toto je potřeba abys zase chápal ty a neotravoval už. ;-)
U každého je hranice jiná, tím pádem proto může považovat za "adrenalin" něco jiného, 3m a voda jen málokdo.

Další odpovědi:

Zlatý

Když adrenalin, tak pořádný :o) s tou vodou....když jsem byla v zahraničí, tak jsem skočila bandgee jumping z mostu, který spojoval dva horské hřebeny. Lano jsem nechala nastavit tak, abych při "doskoku" zajela do půl pasu do vody v řece, nad kterou jsem skákala. Výborný zážik.
Pro představu viz. odkaz. (ilustrační fota)

Zdroj: https://plus.google.com/112228 105931531911428/about?hl=cs

Zlatý

Z hrany bazénu skáčou moje děti :) adrenalín je to možná tak z 10m věže :))
Doplňuji:
Ještě mě napadlo, že adrenalín by byl skočit šipku do tři metry hlubokého bazénu... prázdného.

Stříbrný

šipku do 3metrů... to je ale uplně normální..A nevím co v tom vidíš za adrenalin.V chorvatsku jsme skákali do moře ze skály vysoké kolem 15metrů.tedy až potom co jsme prozkoumali vodu a dno a zjistili hloubku vody( cca 9m).To byly šipky jak vyšitý.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.