HarpPlayer

Vyhledávání uvnitř stránky na Facebooku ?

Chci např. vědět, zda už jsem o určitém tématu na své stránce někdy hovořil… Ctrl-F není to pravé.
Např. na stránkách
https://www.fa­cebook.com/grou­ps/420460744633704/
mají napravo na liště takovou „LUPIČKU“ – to je naprosto ideální…
Ale jak jí dostat na své stránky?
Děkuju moc za tip.

Odpovědi
Nespi

Ahoj, pleteš dohromady dvě věci. Jedna je „skupina/group“, na kterou jsi odkázal. Ve skupinách je možné prohledávat přes ikonu lupy, skupiny mohou být veřejné a tajné a mohou sloužit k různých účelům (např. týmová spolupráce…). Druhá věc je „stránka/page“, která je veřejná a slouží obvykle jako prezentace firmy či produktu. Na stránkách je možné prohledávat pouze příkazem CTLR+F. Vyhledávání na stránkách v zásadě není žádoucí a ani není potřeba, protože drtivá většina lidí potřebuje aktuální informace.