bolak

Vyhledávání konkrétních obrázků na internetu…

Existuje nějakej vyhledávač, kam byste vložili obrázek a on by vám našel přesně tu stránku, na které se ten obrázek nachází? Případně který by dokázal rozlišit, co se na obrázku nachází za předmět, člověka, budovu…a vyhledal další takové podobné obrázky?

Odpovědi
kazisvět

zkuste http://www.ti­neye.com, ale žádnej zázrak to není.
Pro rozlišování obecně známých předmětů je vhodná aplikace Google Goggles v mobilu, ale i tam jsou spíše v začátcích.

bolak

kazisvět: pokaždý to ukáže 0 rezult…

na mobil tnic nechci, do PC

bolak

kazisvět: pokaždý to ukáže 0 rezult…

na mobil tnic nechci, do PC