Vyhledává vám Bing.com lépe než Seznam.cz?

Seznam.cz přechází na hledání v zahraničí přes Bing.com. Neměl by Seznam zaměnit své vyhledávání i v českém internetu na Bing? Podle mne kvalita výsledků z Bingu je už dnes lepší než ze Seznamu.

Odpovědi
gomanek

Tak to si nemyslím. Podle mě je bing na tom rozhodně hůř než seznam i google. Zvláště pak některé výsledky jsou někdy opravdu neuvěřitelné ☹

Mišul.

Myslím že yahoo koupilo bing ne ? A bing ted chce konkurovat google a dokonce ho překonat.Nevím,ale myslím že bing má šanci..jelikož ho sponzoruje microsoft který má neuvěřitelné množství peněz..nebude to trvat dlouho a bing bude opravdu dobrý.oproti tomu,google asi už nikdo nepřekoná.Dá se to odvodit už z toho,že dnes se už skoro neříká vyhledat..ale spíš „vygooglit“

staki

Seznam.cz je pro český internet rozhodně lepší, než Bing.
Pro zahraniční bezpochyby Google.
V porovnáni Seznamu s Googlem pro český internet jasně vyhrává Google.
A jak je to s Bing a Yahoo? Microsoft podepsal smlouvu s Yahoo, že veškeré vyhledávání z portálu Yahoo bude obstarávat Bing (jako kdysi Google, ale to ještě nebyl tolik známý).

Dandi

Já jsem pro seznam. Určitě má lepší klíčová slova a navíc vyhledává i zboží atp.

Lencis

Osobně preferuji google. Pokud bych měla volit mezi seznam a bing, kloním se spíš k seznamu.