vyhlaska mozna?

v kapitole v.,polozce 3,pism e prilohy k vyhlasce č.359/2009 ja jen jestli to neni stav naporad

Nejlepší odpověď
tom004

Snažil jsem se nají bod „e“,ale marně.Není to jiná příloha?
Neuroinfekce
Herpetická encephalitida
Jako chronické neuroinfekce se mohou manifestovat cytomegalovirová
infekce, enterovirová infekce u osob s agamaglobuli­nemií, spalničky,
syfilis, tuberkulóza, brucelóza, kandidová a aspergilová infekce a další.
Posudkové hledisko:
Při stanovení míry poklesu pracovní schopnosti je třeba zhodnotit
následky infekce, a to anatomické a funkční, zejména postižení
mozkových nervů, parézy, sekundární epilepsii, postižení intelektu,
kognitivních funkcí, poruchy chování, dále následky na pohybovém
ústrojí, smyslových nebo jiných orgánech a dopad zjištěných
skutečností na celkovou výkonnost a schopnost zvládat denní aktivity.
3a minimální funkční postižení,
zvýšená unavitelnost
10–15
3b lehké funkční postižení,
lehká motorická, senzorická nebo kognitivní dysfunkce
20–35
3c středně těžké funkční postižení,
středně těžká motorická, senzorická nebo kognitivní dysfunkce,
nestabilní sekundární epilepsie, podle rozsahu a tíže postižení
40–60
3d těžké funkční postižení,
těžká motorická, senzorická nebo kognitivní dysfunkce
70–80