panxnotdead

Vyfotili jste někdy ducha?

Já jsem byl dnes na místu, kde včera zemřel kamarád. Různě jsem tam fotil do vzpomínkového alba a pak na jedné fotce „duch“ Není to ale jasný obrys, ale obličej tam vidět je a i končetiny. ?ůže to být samozřejmě cokoli, ale pro mě je toto pozdrav od mého kamaráda, který zemřel na nejkrásnějším místě.. v lese.

Odpovědi
England1522

http://youtu.be/QfZI­tov1BUo?t=14s – já jsem zase natočil tohle :)

mosoj

Ještě než se zdigitalizovala televize, jsem měl duchů plnou bednu. Fotit jsem je mohl od rána do večera.

Meligar99

Ne

daniela100

říkají že duchy nejsou a to je pravda to ti jenom jeho duše něco chtěla říct.