Mayaa

Vydrží rotvajler 9 hodin doma sám ?

Dobrý den, Chtěla bych si pořídit rotvajlera. Přeju si ho už od dětství. Jen se bojím jestli pejsek vydrží doma síl sám..Vždy bývám v práci 8 hodin a ještě trvá cesta tam a cesta zpět. Chci se jen zeptat jestli je to už moc hodin na to aby byl sám. Jistě že jak se vrátím budu se pejskovi věnovat a víkendy má mtaké volné a to budem jezdit i na venkov atd. jen přes tu práci se hodl pojím prosím poradte nechci aby se trápill a kvůli tom usje mměla doma poničené věci a vždy doma překvapení :D. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Dobře vychovaný pes 9 hodin vydrží – a rotvíka lze dobře vychovat…
Jenže – ´chvíli´ trvá, než jej vychováš – a při tvé pracovní době by to asi nešlo.
Spíš bych ti poradil, ať s pořízením si psa ještě chvíli počkáš – pes vyžaduje mnohem větší péči, zejména ve věku ´štěněcím´…
😉

Další odpovědi
Mc Merkurion

ono je rozdíl doma sám v paneláku,kde má za kamaráda jen mouchy a na vesnici v baráku,kde jsou slepice,králí­ci,ptáci,k dis­pozici dvůr na výběh,pak klidně i dva dny a je v pohodě,zavřenej v bytě,to už je něco jinýho,pes prý nemá pojem o čase,ale musí to bejt blbost,jelikož ten náš se srovná i s letním časem…

anonym

Dospělý pes vydrží 9hod. sám doma. Jenže rotvajler bude dospívat tak cca 2roky. Co budete (ty i případný rotvajler) do té doby než dospěje?
Pokud máš možnost mít psa na zahradě nebo v kotci během tvojí nepřítomnosti, tak je to v pořádku jestli se mu budeš dostatečně věnovat po návratu domů.
Jinak zbývá zjistit si, jestli není v okolí nějaká slušná psí školka. To podstatně zvýší náklady spojené s držením psa.

arygnoc

rotvajler a pejsek?

no tie potrhané deti a dospeláci si to asi o rotvajlerovi nemyslia.

9 hodín sám?
vychováte ďalšieho psychotického psa-vraha.

čo keby ste svoju lásku a túžby orientovala napr. do bábkového [loutkového] divadla?

mojitek

další „odobrník“ na psy – bravo !