lukas.zmizik

vydrží řezaný tulipán cestu z holandska domů plus ještě alespoň týden života, aneb co pro to udělat?

Doplňuji:
díky, ledničku cestou zpátky mám

Nejlepší odpověď
zjentek

jen zajímavost- včera jsem v krámku s kytkama koukal na jednu růži v krásném obalu, na kterém stálo: zaručeně pravá růže, min.trvanlivost 730dní, cena 299kč.
Co pro to udělat: kup ji ten tulipán pak tady a tvá hláška ,že jej vezeš z holandska a že jí nemůžeš prozradit, jaks to dokázal, vztah jen posílí, není to tak zlá lež .).)

Další odpovědi
pokazdejinak

tulipán chce chladno, ale ne mráz – takže do ledničky

netuším, jaké máte možnosti po cestě, ale nějaké přenosné chladničky se určitě dají sehnat – asi bych konce zabalila do nějaké hodně mokré textilie nebo papíru a celou kytici taky ještě do vlhkého papíru
doma zaříznout konce, dát do vázy s vodou a celou vázu do ledničky – pokud je nebudete vyndavat, ten týden vám určitě vydrží… otázka je, jestli je během toho týdne už chcete mít na ozdobu venku, pak je to hodně na hraně, a nutno uklízet do té ledničky aspoň přes noc.