mardwina

Vydrží paví očka ve skleněné kouli bez vzduchování? Nebo jak to vyřešit bez vzduchování?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zkusil bych tam strčit normální brčko a jednou za čas fouknout :D:D
a hlavně tam napustit vodu, jen ve skleněné kouli nevydrží.

Další odpovědi
Berušinka

No podle toho, jak by vydržet musely. Určtitě byste měla pořídit akvárko, co možná nejdřív. „Koule“ jim nedělá dobře. K tomu vzduchování – učitě přlejvejte čerstvou – ale odstatou vodu.

ReHu

Chvíli vydrží, ale pořiďtě filtr a vzduch brzy.
Koule jim až tak nevadí, ale je nutno, aby měly nějaký opěrný bod. Tudíž určitě nějaké rostliny a kámen, třeba něco do výšky.
V obchodech mají vše potřebné i o víkendu.