bolak

Vydrží ošklivým lidem manželství dýl?

Logicky by mělo, ne? Protože když se dva lidi vezmou a jsou pěkný, tak časem jim zvrásčí kůže, zvošklivej, jeden druhýmu se zvočklivěj a za čas se třeba rozvedou, protože už se na sebe nebudou moc dívat, ale když se vezmou dva lidi který už jsou oškliví, tak je nemůže nic překvapit.

Maj tedy o důvod méně k rozchodu a tím pádem i větší šanci že spolu vydržej. Taky je velká šance že to nebudou povrchní lidé, a na drhou stranu je dost malá pravděpodobnost že jim protějšek zahne, ono vlastně čím si člověk vybere ošklivějšího partnera, tak tím větší šanci má na to, že bude v životě šťastnej.

Nejlepší odpověď
zjentek

..a protože ženy všeho vzezření nedokáží mužům účinně vzdorovat, neštěstí je přímo úměrné poptávce

Další odpovědi
mosoj

Déle vydrží chudým lidem !!! Ale na druhé straně já jsem tak šeredný že se na sebe nemohu ani do zrcadla podívat ! Jsem ženatý 48 let a pořád s jednou ženou !! Vydržela to se mnou za což se ji klaním !

Nuk nuk

To je přece hloupost. Délka a stálost a kvalita vztahu a tedy manželství přeci vůbec nezáleží na vzhledu. Déle vydrží hlavně manželství, kde OBA jsou ochotni leccos zkousnout, leccos obětovat a jakmile přijde problém nebo krize, snažit se najít řešení a nebrat hned do zaječích. Déle vydrží vztah, kde jeden druhého miluje natolik, že nemá potřebu mu vědomě ubližovat. Problém dnešních manželství není v tom, že by všude byli jen samí krasavci a krasavice, ale v tom, že lidé do manželství vstupují spíš tak nějak ze zvyku, aby byla změna, aby se něco dělo, když už spolu bydlí, spí a mají děti. Krása a majetek v tom zase tak velkou roli nehrají.

arygnoc

ošklivý – veľmi relatívny pojem.
nejaká „meter“ krásy neexistuje, vkus sa mení s vekom, s módou a trendom v spoločnosti.
Marylin Monroe by dnes medzi krásavice nepatrila, hoci vo svojej dobe bola sexsymbol.

skôr ma prekvapuje, ako sa pekné ženy/dievčatá dokážu zohyzdiť samé, miesto zdravej pleti nám ukazujú farbičkové škrupiny na tvári, prípadne aj nejaké to oplechovanie (piercing a podobné ohyzdnosti) či dokonca komiksové epizódky (tetovanie).

tak čo – je to pekné či škaredé?

anonym

…„čím si člověk vybere ošklivějšího partnera, tak tím větší šanci má na to, že bude v životě šťastnej“… ROFL…
Krása a ošklivost je natolik individuální vyjadření skutečnosti, že reálně k navýšení nějaké „šance“ nedojde. A navíc – kdo se na ´to´ má koukat??

ladaadal

Tato otázka mi silně připomíná scénu ze starého filmu:
uliční prodejce: „kup si ode mě kytičku, potřebuju vydělat“,
zákazník (kamarád): „nekoupím, dyk jsou umělý a stejně vyblednou“
uliční prodejce: „nevyblednou, já ti prodám už vybledlý“.

jirkajirka

Na světě nejsou jen dva oškliví lidi,Tak výběr bude i mezi nimi.To co se nelíbí tobě může se líbit druhému a naopak. Nemyslím že lidi jsou škaredí. Jsou jen rozdílní ve vzhledu.

bolak

mosoj: možná kdybys nebyl takovej šereda že už seš dávno rovedenej ;)