hanny 2

Vydrží kapr ve vaně do neděle?Popř.co dělat,aby vydržel?Plave samozřejmě ve vodě!

Dostala jsem ho dnes v Makru za nákup,dali mě ho živého do igelitky,tak jsem mu napustila vanu.Na mrazák ho dávat nechci!
Vím,že se mu přelévá voda kvůli vzduchu,ale můžu ještě něco udělat,aby ráno neplaval břichem vzhůru?
Děkuji za rady!

Nejlepší odpověď
briketka10

vydrží chudák :((

Další odpovědi
Illines

Vydrzi bez obav.Studena voda a sem tam ji trochu okyslicit.

vlk samotař

Vydrží já ho taky dneska koupil a zabiju ho v pondělí ráno.

manon

Do zítra vydrží, když bude mít studenou vodu – občas připustit jemným čůrkem – ten zároveň zajistí prokysličování. Zítra je možné ho zabít, naporcovat, porce dát do neděle do mléka do lednice, v neděli pak vyndat a nasolit a v pondělí smažit.

Alesh

jo, dnes ho zabít

cochee

Stačí tak jednou-dvakrát denně vypustit část vody a dopustit z kohoutku stejné množství, čím „bouřlivěji,“ tím lépe, zároveň přitom vyprchají zbytky chlóru z vody, i když kapr je veliký a chlór mu nevadí tolik jako třeba rybkám v akváriu. Pokud je v místnosti topení, zastavit.

Lily321

:D najdi si to na webu :DDDD jo vydrží ;)

M.

Měl by vydržet :)

honza19hk

musí mít hlavně vodu a občas sčeřit aby se mu dostal kyslík. Pokud bude ráno plavat břichem nahoru,vykuchej ho a dej ho tedy do mrazáku.