Avatar uživatele
hanny 2

Vydrží kapr ve vaně do neděle?Popř.co dělat,aby vydržel?Plave samozřejmě ve vodě!

Dostala jsem ho dnes v Makru za nákup,dali mě ho živého do igelitky,tak jsem mu napustila vanu.Na mrazák ho dávat nechci!
Vím,že se mu přelévá voda kvůli vzduchu,ale můžu ještě něco udělat,aby ráno neplaval břichem vzhůru?
Děkuji za rady!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Illines, vlk samotař, anonym před 4114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

vydrží chudák :((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Illines

Vydrzi bez obav.Studena voda a sem tam ji trochu okyslicit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vlk samotař

Vydrží já ho taky dneska koupil a zabiju ho v pondělí ráno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Do zítra vydrží, když bude mít studenou vodu – občas připustit jemným čůrkem – ten zároveň zajistí prokysličování. Zítra je možné ho zabít, naporcovat, porce dát do neděle do mléka do lednice, v neděli pak vyndat a nasolit a v pondělí smažit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

jo, dnes ho zabít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Stačí tak jednou-dvakrát denně vypustit část vody a dopustit z kohoutku stejné množství, čím „bouřlivěji,“ tím lépe, zároveň přitom vyprchají zbytky chlóru z vody, i když kapr je veliký a chlór mu nevadí tolik jako třeba rybkám v akváriu. Pokud je v místnosti topení, zastavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lily321

:D najdi si to na webu :DDDD jo vydrží ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Měl by vydržet :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

musí mít hlavně vodu a občas sčeřit aby se mu dostal kyslík. Pokud bude ráno plavat břichem nahoru,vykuchej ho a dej ho tedy do mrazáku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek