sofid

Vydrží činčila takové horka?

Poslední dobou se mi zdá že jak začaly ty horka tak je moje činčila rozvalená a unavená, může to být horkem? A myslíte že vydrží celé léto, když je zvykla spíše na zimní oblasti?

Nejlepší odpověď
beer

Pokud normálně jí i vylučuje, může jí být skutečně jen horko.
Zkus jí přidat v těchto dnech do klece třeba termafor (uzavřený sáček gumičkou, petláhev v ručníku..) se studenou vodou. Hned si všimne, že to je studené a bude se na tom chladit.
Pokud se situace přesto zhorší, navštivte veterináře.

Zdroj: Vet.praxe