Avatar uživatele
no107064

Výdrž moderního Dieselu?

Ani ne tak, otázka jako anketa ohledně moderních Dieselových motorech.

Je známo, že naftové auta vydržela mnohem více než benzínová. Ukázkový příklad, který můžeme na silnicích vidět dodneška. První generace Škoda Octavia, v dnešní době vidíme 95% těchto vozů s TDI (případně SDI) a benzínové octavie už jsou skoro všechny porouchané a zbytek většinou rozprodán na náhradní díly.
Jediné benzínové motory co stojí za to je udržovat jsou motory 1,8T a 1,8T RS. Pokud není octavia TDI tak je to s největší pravděpodobností 1,8T (je pravda, že údržba těchto motorů je náročnější jak u dieselu, obzvláště největší problém sací koš nikdy!! nepodceňovat).

Myslíte si, že u moderních aut co jsou dneska nová, nastane stejná situace, že benzínové auta budou porouchané zatímco dieselové budou s radostí jezdit dál a najezdí více jak 2× více km.
Já osobně si myslím, že sláva spolehlivosti dieselů už je dávno pryč a tyto moderní motory budou funkční jen po krátkou dobu jako benzínové.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? UltraFan před 3003 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
UltraFan

Myslím si, že benzínový motor vydrží déle než moderní diesel.

Benzín beru jako spolehlivější 🙂

Upravil/a: UltraFan

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Myslím si, že benzínový motor vydrží déle než moderní diesel.

měl jsem v životě jen jednoho diesela a stále problém. pak už jen benzíňáky, které jsem kupoval s nějakým nájezdem. dnes moderní benz. motor TSI asi taky nebude žádný zázrak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Myslím si, že benzínový motor vydrží déle než moderní diesel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wertos1

Myslím si, že moderní diesel přežije benzínový motor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krabiceodbot

Myslím si, že benzínový motor vydrží déle než moderní diesel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek