ondra07

Výdělek na internetu.

Už několikrát jsem se snažil najít nějaký výdělek na internetu. Zkoušel jsem jak klikačky tak placení za emaily… apod. Sice nějaké peníze za to jsou, ale málo a navíc třeba vyplácí až od zisku 1000 Kč.
No, chci se Vás zeptat, jestli neznáte něco, co opravdu funguje… nějaký projekt, co se rozjíždí nebo peníze za hry apod…
Jentak mě to zajímá, jestli znáte něco lepšího než já a nebo si taky myslíte jako já, že na internetu se nedá vydělat. Napište mi svůj názor.
Děkuju Vám.
Doplňuji:
No dobře, děkuju Vám za odpovědi, mě to je všechno jasné, že se to nedá mít jako hlavní příjem apod…
Už si ani nehledám žádný výdělek po netu, všechno bez šance a peněženku jako Paypal, nechci :))

Nejlepší odpověď
SeptikB

Dá se vydělat buď skutečnou prací prostřednictvím internetu nebo programováním. Popřípadě můžete vydělat na návštěvnosti svých stránek s něčím opravdu unikátním, ale provoz stránek se zajímavým obsahem (bez nabídky služeb, tj. např. osobní blog) uživí jen pár lidí v republice.

Z nelegálních způsobů jmenuju například klasický podvodný hacking nebo hazard, ale obě činnosti se musí dělat „profesionálně“. [… a abych byl Kodexově korektní – nedělejte to ! ]

Někteří lidé mají založeny PayPal účty, na které si nechávají posílat peníze z reklam, a platí si za ně různé internetové účty (hlavně ze stahovacích serverů). Vyžít se z toho nedá, ale život vám to zpříjemní. Kdyby existoval jednoduchý a dostupný způsob výdělku, při kterém stačí sedět u PC, tak bychom všichni byli bohatí a úspěšní 😉

Další odpovědi
anonym

Ad SeptikB, vskutku příkladná a věcná odpověď, takové by měly být všechny.
Pro ondru jen doplním, občas shánějí provozovatelé tématických webů pisatele článků do jejich stránek, také lze psát do různých periodik a médií. Nejsi tu dlouho, ale máš netuctový profil, zkus se nejprve zeptat sám sebe, „Co mohu nabídnout, co umím lépe než druzí?“
Pak třeba objevíš svou parketu, kde by ses mohl vypracovat.

briketka10

znám pár lidí vydělávají si různě grafikou – Photoshopem, pro firmu objednanou reklamou, jeden namaloval obrazy, několik jich prodal a ostatní dal do internetové galerie, fotografií, záleží jaké máte vzdělání..
Doplňuji:
kdo má jazykové znalosti může si snadno vydělat překládáním, kdo má zase hudební schopnosti tak těmito, sám se nabídne..
je více možností, třeba ženy, jak si mohou vydělat, ale to sem nebudu psát, každý si domyslí..

Hlada

Můžete si vydělat odbornou prací, při které využijete internet místo prodejny, kanceláře nebo zaměstnavatele. Možná, že znáte příběh nezletilé dívky, která si vydělala milion korun intradenním tradingem. Z okruhu mých známých znám kluka, který ve čtrnácti letech vydělával víc, než jeho vysokoškolsky vzdělaný otec fotografováním a úpravou grafiky pro časopis. Takových činností je víc, rozhodně to ale není to, co popisujete.

terry

Souhlasím s uvedenými odpověďmi.
Jde také o to, jakou efektivitu očekáváš. Tedy za kolik času kolik peněz.
Také nevím, co umíš a chceš.
A odkud jsi?

BENYTA

INTRADENNÍ TRADING – prosím uživatele Hlada o vysvětlení pojmu…
Nijak to nemůžu odvodit…

SeptikB

Vezmu to s dovolením za něj:

Je to druh obchodu s akciemi, při kterém uplatňujete jednu z mnoha strategií – během jednoho dne něco nakoupíte a také to prodáte. Je to vysvětleno zde:

http://www.fi­nancnik.cz/ko­modity/zkusenos­ti/zaciname-souhrnne-info-pro-novacky.html