arygnoc

Vydělávate na internetu?

chodí Vám e-maily, klikate na reklamy?
Nebo něco jiného?
Vynáší Vám to?

Kdybych Vám nabídl možnost vydělat na internetu 1.000.000 Kč, šli by jste do toho (nebojte, já to neudělám)?

Odpovědi
tuCZek

Samozřejmě :)
… a kdo né ten je už vrcholně línej.
… nebo hloupej

panenka

Neklikám na nic takového

Michal Kole

neklikám, na to je potřeba mít živnosták a účte v bance, nemám ani jedno

Terryle

Přímo tak, jak to asi myslíte, ne. Vydělávala jsem si psaním pro zpravodajský servery a snad zase budu, ale teď momentálně ne.
A jednou jsem napsala nazakázku článek na blog – ale o věci, která mi přišla zajímavá a hodná doporučení. Kdyby to byla blbost, neudělala bych to. A onehdy mi přišla i nabídka na umístění reklamy. Tu jsem zasklila – nesedělo mi téma a nechtělo se mi si tím plevelit vcelku čistej design. Vlastně ani nevím, kolik by za to bylo, ale určitě žádná velká částka…

franku

Ne nevydělávám,ani nevím jak.

BandiOl

S manželkou si uvedeným způsobem vylepšujeme rozpočet. Nebudu komentovat výši mateřské. Kromě jiného jsme v jednom MLM (není to letadlo, nebudeme nikomu přeposílat peníze). Máme vztah k produktům uvedeného MLM. Takže to nabízíme i přes e-shop jako každé jiné zboží.
Výdělek 1 M je určitě hodně rizikový – do toho bychom asi nešli.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi