balca

Vydělávání na facebooku ?

Na facebooku mám stránku,stránka má asi 1200 fanoušků,vždy když přidám příspěvek(jako admin) se mi dole vpravo u příspěvku zobrazí volba „propagovat“ po rozkliknutí tam mám nějaké věci ohledně dosahu lidí atd…rozpočet 290 Kč…trvání 2 až 3 dny…když dále pokračuji chce to moje kreditní číslo karty atd…
Nemáte s tím někdo zkušenosti ? To je jako,že dám propagovat a budou mi chodit peníze na konto nebo budu já platit facebooku za propagaci ? Díky

Nejlepší odpověď
Questman

Ne, znamená to, že se tvá stránka se bude vybraným skupinám uživatelů zobrazovat jako reklama v pravém postranním panelu.
Nebo-li, platil bys ty.

Další odpovědi
huxa

Ano, tím budeš vydělávat. Osobně toto nedoporučuji, FB ti poté může kdykoliv zrušit stránku, apod. také tím obvykle klesá kvalita stránek