baramachova

vydělávání dětí pod 15

může si moje dcera (11 let) vydělat i jinak než kapesném?
pořád se mě ptá jestli náhodou není práce která by vzala 11ti letou nebo něco takového…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nic takového u nás neexistuje , jedině, že by přinesla nějaké staré paní nákup a nebo venčila pejska a dostala za to pár korun, jinak nelze vydělávat.

Další odpovědi
Kuře

Pro hanulku11: Supééér, můžu venčit pejsky! =O)

hanny 2

Na některé brigády může až od 15-ti let a musí mít ukončenou školní docházku!

Drap

Oficiálně nelze nikde. Práce dětí je u nás protizákoná.

venkovan

Děti do 15 let mohou pracovat za odměnu,ale pouze v zákonem vyjmenovaných činnostech a se souhlasem úřadu práce. Jsou to především umělecké aktivity jako je divadlo, film, dětské umělecké soubory apod.

martíí :)

roznášet letáky přihlásit je na vás a 1–2 x týdně by se šla projít jestli bydlíte na malém městě nebo na sektory… :) skuste se zeptat na poště